Archiv rubriky: Napsáno jinde

Recenze Jídelníčku na AndroidAplikace.cz

V nedávných dnech vyšla o aplikaci Jídelníček recenze na webu AndroidAplikace.cz. Nikdy mě nenapadlo, že některá moje aplikace se dostane tak daleko.

S žádným problémem jsme se ale během našeho krátkého testu nesetkali a mohli jsme tak naplno ocenit jednoduchost a šikovnost aplikace, která opravdu zpříjemňuje práci s jídelním systémem – zejména když uživatelský zážitek srovnáme s tím, jak se na mobilním telefonu pracuje s neoptimalizovaným webovým rozhraním. Jídelníček je zdarma, takže pokud se stravujete v nějakém společném školním zařízení, neváhejte a dejte aplikaci šanci.

Jsem moc rád, že se aplikace uchytila a že si odnáší pozitivní hodnocení. Doufám, že se mi podaří udržet aplikaci pořád stejně pěkně funkční.

Reklama na stránkách Gymnázia Jihlava

Mojí nové aplikace Jídelníček na objednávání jídla se dostala mezi aktuality na oficiálních stránkách Gymnázia Jihlava. Díky tomu se jí podařilo rozšířit se mezi další uživatele.

Jídelníček na stránkách gymplu

Jídelníček na stránkách gymplu

Aplikace sloužící k off-line zobrazování jídelníčku a k přihlašování nebo odhlašování jídla ve školní jídelně.

Aplikace je dostupná na Google Play:

Get it on Google Play

Odkaz na stránkách Gymnázia Jihlava

GJ Wi-Fi Přihlašovač na stránkách Gymplu

GJ Wi-Fi Přihlašovač na stránkách Gymplu

Moje aplikace GJ Wi-Fi Přihlašovač se dostala do aktualit na oficiálních stránkách Gymnázia Jihlava. Aplikace by měla pomoci studentům, učitelům a dalším členům organizace v přístupu k internetu přes síť Wi-Fi bez pravidelného zadávání uživatelského jména a hesla ve webovém prohlížeči. V poslední verzi umožňuje také registraci do sítě, takže uživatelé mají mnohem snadnější registraci do sítě.

Aplikace je dostupná na Google Play:

Get it on Google Play

Recenze na Zdarma.org

Na webu zdarma.org vyšla recenze mojí aplikace jCleaningSchedule. Recenze je napsána opravdu zajímavě a zajímalo by mě, kolik času měl autor na to pohrát si s mým programem.

Tento program je určen nejenom pro úklidové firmy, ale také pro členy větší domácnosti a to ke stanovení určitých pravidel při uklízení domu.

Jsem rád, že se aplikace aspoň trochu uchytila, i když asi na nějakou velkou popularitu se asi nikdy nedopracuje.